Окупанти пообіцяли нормальну воду жителям північного Криму через два роки

Жителі Красноперекопська почнуть отримувати якісну воду в кінці 2019 року

Прo це пoвідoмляє Depo.Крим з пoсилaнням на "Кримінформ".

За словами гендиректора "Води Криму" Володимира Баженова, наприкінці грудня 2017 року так званий глава уряду окупованого півострова Сергій Аксьонов затвердив Єдину схему водопостачання і водовідведення Криму, в якій в першу чергу передбачені заходи щодо поліпшення якості води в проблемних регіонах, включаючи Красноперекопськ. Зокрема, йдеться про будівництво станції доочистки води і буріння нових свердловин.

Баженов додав, що програму поліпшення якості водопостачання в Криму створили тільки в кінці 2015 року. Вона включає в себе дослідження всіх великих водозаборів півострова. У науково-технічну рада, яка повинна вирішити проблему, увійшли не тільки кримські вчені, а й фахівці водопостачальних підприємств Санкт-Петербурга і Москви.

Нагадаємо, так званий глава уряду окупованого Криму Сергій Аксьонов визнав, що в північних районах півострова до якості води є чимало претензій. Прокремлівська влада окупованого Криму вважає перекидання води з Тайганського водосховища в Білогірському районі найбільш підходящим варіантом для вирішення проблем північного Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим