Окупанти хочуть зрубати 280 здорових платанів в окупованому Сімферополі  

На центральних вулицях анексованого Сімферополя вирубають всі дерева і встановлять огорожі

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на паблік "Сімферопольський патруль"на Facebook.

Влада Сімферополя має намір знищити практично всі дерева вздовж двох центральних вулиць міста - вул. Карла Маркса і вул. Олександра Невського через капремонті дорожньо-вуличної мережі.

Про це повідомляють користувачі в соціальних мережах. Небайдужі кримчани мають намір врятувати розлогі платани - вони збираються звернутися в прокуратуру і готові вийти на мітинг.

Про плани міської влади знищити здорові платани на кількох центральних вулицях повідомили кримчани в пабліку "Сімферопольський патруль"на Facebook.

"Адміністрація прийняла рішення знесення цих дерев. Офіційна причина не хвороба, не старість, а просто ремонт дороги ", - написала Тетяна Олександрівна в пабліку.

На своїй сторінці в соцмережі кримчанка відзначила, що заявлені до видалення з проекту всі дерева вздовж дороги по вулицях Карла Маркса і Олександра Невського (колишня вулиця Рози Люксембург).

"Вирубати ... близько 280 штук (залишиться 8). Реально абсолютна більшість дерев здорові, причина знесення в проекті - в зв'язку з капітальним ремонтом дорожньо-вуличної мережі. Заміни не буде. Будуть залізні огорожі. Бетонні лисі вулиці з парканами", - пише Тетяна, і зазначає, що за таким самим планом пройде ремонт і на інших вулицях міста, для яких визначено єдиний підрядник.

"Ремонт озвучений ще на 18 вулицях. Далі в планах вул. Толстого і б. Франко. Жителі налаштовані вийти на мітинг", - висловлюється Тетяна в соцмережі. Вона також опублікувала фото дерев, які підуть під знос - в літній час розлогі платани дають таку необхідну городянам тінь.

У коментарях кримчани також виклали проектну документацію по капремонту вулиці Олександра Невського, де зазначено, скільки дерев буде знищено. Також коментатори відзначають, що дерева будуть вирубані для того, щоб встановити вздовж дороги пішохідні огорожі.

Однак висловлюються й інші думки, для чого "адміністрації" Сімферополя прийшло в голову зачистити центральні вулиці від дерев, які займають "прохідні місця". "Не може бути, щоб такий великий майданчик (територія) була порожньою. Це ж саме прохідне місце! На зачищеному від дерев місці біля Головпоштамту обов'язково вставлять зупинки з магазинами і бутиками. І цим планам заважають тільки дерева!" - написав у коментарі Петро Обухів.

Жителі Сімферополя планують вийти на мітинг і готують документи, щоб узгодити акцію з владою.

Нагадаємо, що у севастопольському парку будівельники рубають червонокнижні дерева.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook