Окупанти готують кримчанам продовження блекауту

До 19 липня на території окупованого Криму можливі перебої з електрикою

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Крим.Реалії".

"Влада" попереджає кримчан про перебої зі світлом в найближчі два тижні. За даними підконтрольного окупантам підприємства "Крименерго", на засіданні Штабу із забезпечення безпеки електропостачання Криму було прийнято рішення про необхідність виведення в ремонт ПЛ-500 кВ "Кубанська-Тамань", а також виведення ПЛ-500 кВ "Ростовська-Тамань" для перебудови в місці перетину з мурованими залізничними підходами Керченського моста.

"З огляду на виконання ремонтних робіт в період з 8 по 19 липня можливі обмеження електропостачання", - повідомили на підприємстві. На цей період можливе введення графіка тимчасового відключення споживання в енергосистемі Криму.

У Криму, незважаючи на запуск четвертої нитки російського енергомоста, тривають відключення світла. З грудня 2015 року через пошкодження електроопори на Херсонщині окупанти перестали користуватись українською електроенергією. Зараз Крим забезпечується за рахунок власної генерації, генераторних установок з Росії і по Енергомосту з російської Кубані.

Нагадаємо, що 13 червня в Криму сталося масштабне відключення світла.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим