Окупаційна влада Криму створила досьє "кримоненависників"

Представники незаконної влади в Криму заявляють, що будуть і далі доповнювати "чорний" список

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Громадське радіо".

В окупованому Криму так звана Громадська палата створила "кримське досьє", до якого увійшли політики і культурні діячі України і Росії, які не визнають "вибори" в березні 2014 року і, як вони вважають, намагаються розпалити міжнаціональну ворожнечу.

Рішення ухвалили на розширеному засіданні "моніторингової групи Палати з контролю за дотриманням прав людини нинішньою владою України" по відношенню до громадян РФ, які проживають в Криму.

"Ми будемо в це досьє включати тих людей, яких неофіційно називають "кримоненавістнікамі"", - пояснив так званий голова ГП Республіки Григорій Іоффе.

У "кримське досьє" включені: екс-депутат Верховної Ради України Андрій Сенченко, екс-прем'єр-міністр Криму Сергій Куніцин, український омбудсмен Людмила Денисова, журналісти Павло Казарін, Олександр Янковський і Валентина Самар, ректор Таврійського Національного університету Володимир Казарін, колишній командувач Військово-морськими силами України Сергій Гайдук, колишній кримський економіст Андрій Клименко.

У "чорний" список ще включені керівники кримських відомств в Україні: прокурор Прокуратури АРК Гюндус Мамедов, голова Головного управління СБУ в АРК і місті Севастополі Олександр Шмитько, начальник Головного управління Нацполіціі України в АРК і місті Севастополі Анатолій Бахчіваджі, постійний представник президента України в АРК Борис Бабин.

У список також увійшли кінорежисер Олександр Сокуров, письменник Борис Акунін, актриса Лія Ахеджакова, актриса Ада Роговцева, музикант Андрій Макаревич, актор Михайло Єфремов, письменники Віктор Шендерович і Людмила Улицька.

Нагадаємо, що актор Ростислав Хаїт із фільму "Про що говорять чоловіки" заявив, що в окупований Крим не поїде.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим