"Окремо висловлюю подяку": Бранець Кремля Наріман Джелялов передав листа Петру Порошенку
За допомогу родині подякував п’ятому Президенту України Петру Порошенку перший заступник Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелялов
- Крим
-
9 листопада 2021 16:55

Зараз Джелялов перебуває у застінках окупаційної влади в Криму.
Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на повідомлення прес-служби партії "Європейська Солідарність".
Листа Джелялов передав Порошенку через свого адвоката Миколу Полозова. Бранець Кремля подякував лідеру "Європейської Солідарності" за допомогу, яку Порошенко надає родині затриманого активіста. "Окремо висловлюю подяку п’ятому президенту України Петру Порошенку за особисту участь в долі моїх дітей. Це приклад для всіх відповідальних, спроможних, небайдужих політиків та підприємців, як можна підтримати сім’ї українських політв’язнів у російських тюрмах", – пише активіст.
У цьому листі Джелялов також дякує усім небайдужим людям, які надають допомогу його родині у дуже скрутний для неї час. "Більшість з нас намагається забезпечити добробут своєї сім’ї. Захистити рідних та близьких від усіляких загроз. Створити умови для їх безпечного та спокійного життя. Я також. Але ворог забрав мене у моїх рідних. І хоча моя боротьба за них та багатьох інших триває і в стінах тюрми, я не можу безпосередньо кожен день бути їм опорою", – написав Джелялов.
Він зазначив, що саме підтримка небайдужих українців дуже допомагає борцям за територіальну цілісність нашої країни, які живуть на окупованих територіях, і надихає їх на продовження боротьби.
У відповідь на цей лист Петро Порошенко наголосив, що продовжить боротьбу за звільнення політв’язнів Кремля. "Нарімане, ми будемо боротися за Вас, за решту кримських татар та українців, які постраждали від анексії, за український Крим. Справедливість буде відновлена, вірю в це. Тримайтеся! Перемога попереду!" – зазначив Порошенко.
Адвокат Микола Полозов нагадав, що підтримки на сьогодні потребують понад 200 дітей українських політв’язнів, батьків яких було незаконно засуджено в Росії.
Нагадаємо, у Криму окупанти вигадали Джелялу нові звинувачення: тепер інкримінують ще й контрабанду вибухівки.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим
Всі новини на одному каналі в Google News
- 14:35Вчергове окупанти провалили "курортний" сезон на ТОТ
- 13:33У Севастополі окупанти вводять нові сигнали тривоги
- 21:40По 15 років проведуть за гратами блогер Анатолій Шарій та ексочільник поліції Вінниччини Антон Шевцов за держзраду
- 18:15Експерт про третє ураження Кримського мосту: Спецоперації світового рівня для СБУ стають системою
- 16:05 СБУ втретє вразила Кримський міст завдяки унікальній підводній спецоперації Відео
- 09:55На залізничному шляху до окупованого Криму під Мелітополем підірвався військовий потяг росіян
- 22:33У Криму рф вивела військові гелікоптери на постійні чергування, – експерт
- 21:59Росія утримує українських полонених у щонайменше 300 закритих таборах
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 16:31У єдиній українськомовній школі окупованого Криму немає підручників українською, — правозахисниця
- 11:15Те, що стало можливим у 1944-му, повторилося у 2014-му, - Умєров
- 11:27Удар по рашистських складах у Криму: Що відомо
- 23:51 ЄС посилить 17-й пакет санкцій проти росії
- 08:37Окупанти стягують ППО до Криму, оголюючи інші напрямки, – Плетенчук
- 08:00 Зоолог Денис Вишневський про "транзитних" ведмедів, гігантських сомів та повернення людей до Чорнобильської зони
- 10:41 У ГУР зняли цілий фільм про українську морські дрони, якими атакують цілі у Криму (ВІДЕО) Відео
- 15:20У Севастополі російський полковник застрелився, злякавшись повітряної тривоги
- 20:35 Єрмак задекларував готовність України сісти за стіл перемовин там, де буде Росія
- 12:25 Подробиці збиття у Чорному морі російьких винищувачів дронами розповіли в ГУР