Обвинуваченому в екстремізмі Рамазанову відмовили в очній ставці з головним свідком у його справі

Слідчий у кримінальній справі кримчанина Ісмаїла Рамазанова, обвинуваченого в пропаганді екстремізму, відмовив йому в очній ставці з головним свідком у його справі

Про це розповів адвокат Рамазанова Олексій Ладін, повідомляє Depo.Крим з посиланням "Крим.Реаліі".

У справі Рамазанова свідком проходить чоловік на прізвище Максименко, за даними слідства - адміністратор групи Zello, в якій були допущені приписані Рамазанову висловлювання. Разом з тим, як раніше повідомив обвинувачений, таке ж прізвище у одного з правоохоронців, які били його в день затримання.

За словами захисника, слідчий Дмитро Косякін аргументував свою відмову тим, що Рамазанов під час допиту не захотів дати свідчень, пославшись на ст. 51 Конституції Росії ("Ніхто не зобов'язаний свідчити проти себе самого"), а значить, ніяких суперечностей в показах свідка і самого Рамазанова немає. Однак адвокат наполягає, що це не відповідає дійсності.

"Насправді, під час допиту в якості обвинуваченого Рамазанов дав свідчення. Він заявив, що не скоював злочину, передбаченого ст. 282 КК Росії, і що патрони йому підкинули. І вже в кінці допиту сказав, що в подальшому показання давати не буде, а все детально розповість у суді. Тому суперечність із свідченнями Максименко є", - роз'яснив Ладін.

Захисник уточнив, що згідно із законом слідчий має право відмовити в очній ставці, однак зобов'язаний обґрунтувати своє рішення. Адвокат оскаржив відмову слідчого начальнику слідчого відділу по Сімферопольському району Михайла Шічкіна.

Ісмаїл Рамазанов був затриманий 23 січня, в цей день у нього вдома в селі Новий світ пройшов обшук. Слідком Росії висунув йому звинувачення в пропаганді екстремізму за допомогою інтернет-радіо Zello.

Нагадаємо, що окупанти випустили кримськотатарського блогера Ісмаїла Рамазанова із СІЗО.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим