Нове місто в Криму: На кожного майбутнього мешканця окупанти відвели по два "квадрати" площі
Більшість квадратних метрів житла нового міста, що заходилися будувати на півострові окупанти, буде готельним фондом. Майбутнім жителям, а місто має бути 50-тисячним, достанеться в середньому по два "квадрати" на людину
- Крим
-
16 вересня 2021 10:19

Проєкт із будівництва в Криму нового міста, що його вже кілька разів анонсували окупанти, буде реалізований між містами Саки та Євпаторія.
Як розповів в ефірі одного з кримських каналів Сергій Аксьонов, планується побудувати 170 тисяч квадратних метрів житла, передає Depo.Крим.
При цьому 65 тисяч квадратних метрів із загальної кількості будуть готелями. Принаймні про це свідчить заява Аксьонова. "Реалізується проект між Саками і Євпаторією, біля траси. Буде побудовано 170 тисяч квадратних метрів житла. 65 тисячі квадратних метрів – це готелі. Номерний фонд – близько 500. Це великий проект", – розповів так званий глава Криму.
Зважаючи на те, що раніше нове місто анонсувалося як 50-тисячне, майбутнім жителям відведено по два квадратні метри житла на кожного. Утім, і без готелів, на 50 тисяч людей заявлених "квадратів" ніяк не вистачить.
Нагадаємо, про те, що в новому місті житимуть 50 тисяч людей раніше казав сам Аксьонов.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:40В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у травні
- 20:50Зеленський: Україна не визнає юридично окупацію Криму росією, оскільки це суперечить Конституції
- 20:34 Переговори з рф можливі після припинення вогню, пропозицій щодо обміну територіями не було, - Зеленський
- 09:37Після закінчення "перемир’я" росіяни відновили повітряні удари з Криму
- 15:31У Криму водосховища заповнені менш ніж на 50%
- 15:55 Крим наш 2.0. Чому так активно почали говорити про визнання Криму російським
- 15:40Попри екологічні проблеми після розливу мазуту, у Криму планують відкрити майже 400 таборів відпочинку
- 21:42Кілька днів поспіль у Криму фіксують нові викиди мазуту
- 15:25 Курортний сезон у Криму: Чи мазут на пляжах дозволить розпочати відпочинок
- 21:40У березні український проєкт "Хочу найти" отримав рекордні 10 тисяч заявок про зниклих безвісти військових рф
- 20:49Азовське море під контролем росії переживає екоцид, - ЦПД
- 19:57Кабмін затвердив новий правопис кримськотатарської мови на основі латинки
- 14:31 У березні українські дрони знищили понад 77 тисяч ворожих цілей
- 21:51Окупанти у Керчі будують корабель, що має стати потужнішим за потоплену "москву" ФОТО
- 21:32Більше сотні мертвих дельфінів знайшли цьогоріч на узбережжі в Криму ФОТО
- 20:21Дрони ГУР у Криму вразили два десантні катери і зенітно-ракетний комплекс росіян (ВІДЕО) Відео
- 10:27Росармія перекидає засоби ППО та РЕБ з Криму на Херсонщину, - партизани
- 22:10У Криму окупанти за рік "націоналізували" понад 900 об'єктів нерухомості
- 22:44 Зеленський у Франції зробив одразу кілька заяв