Низка кримчан дістали штрафи через Навального

Покарання через акції на підтримку російського опозиціонера Олексія Навального дістали щонайменше четверо кримчан у квітні
 

Журналіст відділу новин
Низка кримчан дістали штрафи через Навал…

Про це йдеться у щомісячному огляді Кримської правозахисної грипи, передає Depo.Крим.

Правозахисники зафіксували три ухвали про призначення покарання за ст. 20.2 (Нарушение установленного порядка организации либо проведения собрания, митинга, демонстрации, шествия или пикетирования) КпАП РФ.

У Севастополі ухвала стосувалася Єви Плетньової, у Феодосії – Миколи Малахова, в Алушті – Ольги Волгіної. Волгіну суддя "Алуштинського міського суду" Наталія Голубєва постановила оштрафувати на 30000 рублів (понад 11000 грн). Її звинуватили в організації "неузгодженого заходу" через пости з закликом вийти на акції на підтримку Навального.

Окрім того, 26 квітня суддя "Центрального районного суду Сімферополя" Юрій Гулевич оштрафував Андрія Мельника на 10000 рублів (майже 4000 грн) за ст. 20.6.1 (Невыполнение правил поведения при чрезвычайной ситуации или угрозе ее возникновения – так звана "карантинна" стаття) КпАП РФ за проведення 21 квітня у Сімферополі одиночного пікету з плакатом "Свобода Навальному".

Раніше повідомлялося, що у Криму через акцію на підтримку Навального почалися затримання.

Довідка

19 серпня 2020 року російському опозиціонеру Олексію Навальному стало зле у літаку, на якому він летів із Томська в Москву. Після цього лайнер екстрено приземлився в Омську. Російські лікарі заявили, що не виявили слідів отрути в його організмі.

22 серпня 2020 року Навального доставили до шпиталю Шаріте в німецькій столиці Берліні. Згодом Німеччина заявила, що Навального отруїли "Новічком".

У жовтні 2020 року Євросоюз ввів санкції проти шести громадян Росії та однієї організації через отруєння Навального.

17 січня Навального, який повернувся на Росію з Німеччини, затримали в московському аеропорту "Шереметьєво" під час проходження паспортного контролю.

Згодом суд визнав його винним у справі про наклеп на ветерана і засудив до штрафу в розмірі 850 тисяч російських рублів.

Крім цього, міський суд Москви визнав законним рішення Симонівського суду щодо зміни умовного вироку Навальному на реальний у справі "Ів Роше". Через це Навальний відбуватиме покарання у колонії загального режиму до 2023 року.

31 березня 2021 року Навальний оголосив у колонії голодування через ненадання йому медичної допомоги.

У квітні стало відомо, що у Навального діагностували дві грижі. Крім того, лікарі повідомили, що руки політика почали втрачати чутливість.

На Росії та в низці інших країн час по часу відбуваються акції на підтримку Навального.  

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme