На Росії збираються карати за мапи без окупованого Криму

На Росії хочуть ввести штрафи за використання карт, на яких окупований Крим позначений українською територією

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Известия".

Рада Федерації в найближчі три місяці розгляне законопроект, яким передбачається введення штрафів за використання карт Росії, на яких Крим не вказаний як складова частина країни. "Плануємо ввести відповідальність за неправильне зазначення територіальної приналежності Криму. Раніше ми вже направляли подібний законопроект до Ради Федерації, але потім вирішили його повернути і доопрацювати", - цитує видання "сенатора" від Криму, члена комітету з міжнародних справ Ради Федерації Сергія Цекова.

Співавтором законопроекту виступила ще одна "сенатор" від Криму, член комітету Ради Федерації з оборони та безпеки Ольга Ковітіді. За її словами, законопроект буде стосуватися не тільки Криму, а й загального зображення держави-агресора. "Спочатку ідея була народжена сенаторами від Криму, але коли ми заглибилися у вивчення питання, зрозуміли, що тема вимагає більш глибокого опрацювання. Наприклад, в даний час законом не закріплено правове поняття, відповідно до якого будь-які зображення Росії, її кордонів і території, що розміщуються, зокрема, на товарах народного споживання, є картою", - розповіла Ковітіді.

За її словами, прототипом для нового законопроекту може стати стаття 19.11 КоАП РФ (Порушення порядку виготовлення, використання, зберігання та знищення бланків, печаток чи інших носіїв зображення Державного герба Росії). Вона передбачає штраф у розмірі від 500 до 1 000 рублів.

Нагадаємо, що в РПЦ закликають до захоплення України за прикладом Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook