На Росії дітям брехатимуть про Крим на уроках історії

Три лінійки підручників з історії Росії вже містять глави про історію Криму

На Росії дітям брехатимуть про Крим на у…

Про це "ТАСС" повідомили у прес-службі міністерства освіти та науки, передає кореспондент Depo.Кропивницький.

"Історія Криму і Севастополя невіддільна від історії Росії, і вона повною мірою відображена ще в 2014 році в концепції нового навчально-методичного комплексу з вітчизняної історії. На основі цієї концепції були розроблені та включені до федерального переліку підручників три лінійки підручників з історії Росії. Зараз ці підручники доступні школам у всіх регіонах країни", - відзначили у прес-службі.

Там додали, що прийнята концепція "містить відомості про підкорення Криму - Кримські військові походи, приєднання Криму і Північного Причорномор'я в епоху Катерини II. У ній представлені Кримська війна і оборона Севастополя, події Громадянської і Великої Вітчизняної воєн, що розгорнулися на півострові. У зв'язку з історичним значенням договору про прийняття Республіки Крим в Російську Федерацію ця подія також зафіксована в концепції".

11 жовтня "голова Громадської палати Криму" Григорій Іоффе звернувся до міністра освіти і науки Росії Ольги Васильєвої з пропозицією включити в підручники главу про історію кримського регіону.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook