На Росії оголосили у розшук занесеного до бази "Миротворця" ексмера Судака

Сепаратист Володимир Сєров, який після окупації став так званим екс віце-прем'єром Криму, оголошений у федеральний розшук на Росії 

На Росії оголосили у розшук занесеного д…

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на РІА "Новий день".

Колишній глава Судака, екс "віце-прем'єр" Криму Володимир Сєров оголошений у федеральний розшук: його дані внесені до відповідної бази МВС Росії. У графі "Підстави для розшуку" вказується: розшукується за статтею КК.

Спочатку Сєрова оголосили в розшук на початку квітня в зв'язку з затриманням одного з депутатів окупаційної Судацької міської ради у справі про багатомільйонні хабарі.

Але потім розшукові заходи зупинили, заявивши, що в них відпала необхідність. "Що, можливо, дало йому шанс покинути територію", - вважає кримський активіст Олександр Таліпов.

У підсумку, за розпорядженням керівництва СК Росії, кримінальну справу була вилучено з виробництва так званого ГСУ СК Росії по Криму і передано для організації подальшого розслідування в Перше слідче управління ГСУ Слідчого комітету Росії з дислокацією в Ростові-на-Дону.

Сєрову і його спільникам інкримінують злочини, передбачені ч. 4 ст. 291.1 КК РФ, ч. 3 ст. 30, ч. 4 ст. 159, ч. 3 ст. 30, ч. 4 ст. 159, ч. 5 ст. 159 КК РФ. Справи об'єднані в одне провадження.

В Україні Сєров, який перейшов на бік окупантів у 2014 році, занесений до бази "Миротворця" за пособництво країні-агресору. З 2010 року він був міським головою Судака, з вересня 2014 року став головою окупаційної адміністрації міста, а потім став "заступником голови уряду Криму з питань енергетики та ЖКГ".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook