Мурал з Путіним в окупованому Криму "осквернили" лайливим посланням до ФСБ

В окупованому Сімферополі вранці 21 травня на фасаді будинку №11, що на вулиці Олександра Невського, де знаходиться мурал із зображенням російського президента Володимира Путіна, з'явилося графіті з "посланням" до ФСБ Росії

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Крим.Реалії".

Невідомі нанесли на мурал трафаретний напис, в якій мовиться: "ФСБ, давай пограємо? Е2 - Е4. Тепер твій хід, с**а".

В даний час місцевість оточена російськими силовиками, поруч з будівлею по вулиці Олександра Невського багато поліцейських і людей в штатському.

Відповідальність за акцію на вулиці Олександра Невського в Сімферополі взяла на себе раніше невідома група, яка називає себе "Телеграм-партія "Суверенний Крим". Про це повідомили її представники в Telegram-каналі.

Організатори акції розповіли, що графіті висотою 100 см, шириною 150 см нанесли на мурал із зображенням Путіна рано вранці у вівторок. Згідно з публікаціями в Telegram-каналі, учасники групи, зокрема, виступають за "суверенітет Кримського півострова", критикують дії Росії, яка "використовує Крим в якості військової бази, піддаючи кримчан загрозам і санкціям", і виступають за громадянські і політичні свободи, міжнародні зв'язки Криму з розвиненими країнами, скасування цензури.

Також організатори акції повідомили, що і надалі діятимуть підпільно.

Нагадаємо, що в окупованій Ялті відновили обвалену в результаті рясних опадів ділянку підпірної стіни.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим