Море в Артбухті Севастополя стало в п'ять разів бруднішим, - результати дослідження

Фахівці так званого Росприроднагляду у Криму встановили причину забрудення води, взятої з Севастопольської бухти поруч з міським пляжем "Кришталевий", набережною і дельфінарієм

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Новини Криму".

Результати проб показали перевищення концентрації деяких шкідливих речовин у п'ять разів. 16 квітня недалеко від севастопольського дельфінарію поверхня морської води в Чорному морі забарвилася в кольори нечистот.

Площа забруднення склала близько 600 квадратних метрів. За даними міжрегіонального "управління" Росприроднагляду, були взяті проби морської води на наявність перевищень гранично допустимої концентрації зважених речовин у морській воді (іншими словами - нерозчинних дрібних частинок, пилу).

Як виявилося, концентрація перевищена в п'ять разів. Під час огляду берегової смуги в районі забруднення з'ясувалося, що тут проводилися будівельні роботи та демонтаж кіосків.

"При візуальному огляді набережної Корнілова в місці проведення вищевказаних робіт виявлено факт складування відходів, які утворилися в результаті демонтажу приміщень. Також виявлено помутніння води в Артилерійській бухті в районі проведення будівельних робіт. Визначити джерело, з якого відбувалося забруднення, на момент обстеження не виявилося можливим в зв'язку з відсутністю будь-яких труб, споруд, за допомогою яких можливо зробити забруднення акваторії", - сказав заступник керівника міжрегіонального "управління" Росприроднагляду Костянтин Сомик.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Мітки: #море