Море в Артбухті окупованого Севастополя залили нечистотами (ФОТО)

У Артбухті окупованого Севастополя поруч з дельфінарієм і міським пляжем "Кришталевий" на поверхні води з'явилася велика коричнева пляма

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на ForPost.

Факт забруднення Чорного моря відобразили городяни, які поділилися знімками у "Фейсбуці".

Пошуком винуватця події і з'ясуванням міри екологічної шкоди в акваторії Севастополя, вже зайняті співробітники місцевого "Росприроднагляду". Відомство проводить розслідування у зв'язку зі зливом в море невідомої рідини.

"Вчора наші співробітники виїжджали спільно з лабораторією. Відпрацьовували дане питання. Зараз складають матеріали і проводять ініціативне розслідування", - каже заступник керівника міжрегіонального "управління" Росприроднагляду по Криму Костянтин Сомик.

У вересні 2017 року повідомлялося про злив великої кількості невідомої речовини в Артбухту Севастополя поруч з басейном дельфінарію, пляжем і набережною. Про це свідчила коричнева пляма площею з багатоквартирний будинок.

В результаті перевірки за фактом забруднення морської води стало відомо про зливну трубу, яка виходила з фундаменту набережної. Однак спроби встановити власника труби, судячи з усього, тоді не увінчалися успіхом.

Нагадаємо, що в окупованому Криму стає все більше засмічених територій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Мітки: #море