Медведєв дав прочуханки так званому губернатору Севастополя

Інфекційну лікарню, яку Володимир Путін ще чотири роки тому доручив побудувати в Севастополі, привели як один з найяскравіших прикладів зриву доручень головного окупанта Криму

Про це прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв сказав під час наради "з питань виконання президентських завдань", передає Depo.Крим з посиланням на офіційний сайт уряду Росії.

Губернатори кількох регіонів, в тому числі і так званий губернатор Севастополя, взяли участь в нараді по відеозв'язку.

"Є ряд важливих питань в регіонах. Один з них - будівництво інфекційної лікарні в Севастополі. Доручення президентське і моє доручення були в 2015 році, в 2017 році, але, на жаль, будівництво так і не почалося. Потрібно зрозуміти, що з цим всім відбувається", - цитує прем'єр-міністра офіційний сайт уряду Росії.

"Це все демонструє якусь жахливу безпорадність, дитячий садок якийсь. Експертиза була, будувати не почали", - сказав Медведєв на нараді.

До своєчасного будівництва медустанов у Севастополю (інфекційної лікарні, онкодиспансеру, лікарні швидкої допомоги і поліклінік) не призводять ні нескінченне виділення коштів, ні дані першим особам обіцянки, ні прямі доручення Президента. На нараді Медведєв зажадав, щоб будівництво нової інфекційної лікарні розпочалося до 1 вересня.

"Давайте ми так і зафіксуємо: що 1 вересня має розпочатися будівництво. За це відповідає губернатор міста Севастополя, контроль за відповідними заходами забезпечують Мінекономрозвитку і МОЗ. Якщо 1 вересня там нікого не з'явиться, то потрібно буде про інше розмовляти", - сказав Медведєв.

Нагадаємо, Кремль з'ясував, що люди найбільше хочуть змінити "губернатора" в Севастополі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим