Майже чверть росіян визнали, що окупація Криму принесла шкоду Росії, - опитування

На Росії за два роки поменшало тих, хто бачить користь від приєднання Криму

Прo це пoвідoмляє Depo.Крим з пoсилaнням нa Newsru.com.

Як показало опитування, проведене соціологами "Левада-Центр", більше користі для Росії від приєднання кримського півострова побачили 64% учасників дослідження, а 23% - більше шкоди. Два роки тому було 70% і 18% відповідно.

На думку 41% опитаних, засоби для інтеграції Криму до складу РФ беруться "за рахунок скорочення витрат на освіту, охорону здоров'я, науку, індексацію зарплат і пенсій". У той же час 32% респондентів вважають, що Росія виділяє на ці цілі "доходи від продажу нафти і газу", не скорочуючи витрати на соцсферу, науку тощо. 11% вважають, що гроші з'явилися з "приватних інвестицій російського бізнесу".

Разом з тим зменшилася кількість охочих, щоб частиною Росії стали так звані "ДНР" та "ЛНР" - 21% проти 48% в березні 2014 року. 21% опитаних вважають, що було б краще, якби "цей регіон залишався частиною України, але отримав велику незалежність від Києва" (два роки тому було 17%). 7% респондентів хотіли б, щоб "регіон залишався частиною України на тих же умовах, як це було до кризи" проти 8% двома роками раніше.

Нинішнє опитування було проведено серед 1600 осіб у віці 18 років і старше в 137 населених пунктах 48 регіонів Росії.

Нагадаємо, за даними Всеросійського центру вивчення громaдської думки, окупацію Криму в березні 2017 року підтримувало 78% росіян.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook