Маріонеткова "верхівка" Севастополя показала свої прибутки

"Уряд" окупованого Севастополя опублікував доходи "губернатора" і так званих його заступників за 2018 рік

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Примітки".

Найбільше в минулому році заробив так званий перший заступник маріонеткового губернатора Ілля Пономарьов, його дохід склав майже 10 млн руб. На другому місці - скромний апаратник Сергій Валуєв, дохід якого становить понад 6 млн руб.

"Губернатор" Севастополя в 2018 році заробив набагато менше за інших членів "уряду". Його дохід склав всього 2,5 млн руб. Для порівняння - за підсумками 2017 року Овсянников декларував доходи в сумі 4,3 млн руб. Зате підріс дохід дружини - вона в минулому році заробила майже 800 тис руб, а в 2017 році - всього 32 тис руб. У власності у губернатора земельна ділянка площею 2 363 кв.м., житловий будинок площею 162,2 кв.м. і квартира площею 59, 1 кв.м.

Крім того, Овсянников володіє декількома транспортними засобами, серед яких автомобіль Lexus GX 460, мотоцикл Yamaha YBR 125 ESD, човен, пара снігоходів і причепи. У власності Катерини Овсянникової три квартири площею від 83, 5 до 89,9 кв.м, автомобіль Mersedes Benz ML 350 і снігоболотохід. У користуванні сім'ї вказано будинок площею 501,4 кв. м і квартиру площею 87,6 кв.м.

Ілля Пономарьов, хоч і залишається найбагатшим в уряді, теж втратив в доході - за 2018 рік він склав 9,98 млн руб, в 2017 році він заробив 13,5 млн руб. Однак пропорції в доходах "губернатора" і його першого зама майже не змінилися - Пономарьов і в цьому році приблизно втричі багатший Овсянникова.

На другому місці - виходець з Мінпромторгу Сергій Валуєв, чий дохід склав 6,3 млн руб. В "уряді" Севастополя він з'явився у вересні минулого року і очолив апарат так званого губернатора.

Замикає трійку високоприбуткових "віце-губернатор" Андрій Шишкін, який курує внутрішню політику. "Замполіт" Овсянникова в минулому році заробив 5,1 млн руб. Посаду в окупаційному уряді Севастополя він отримав в липні 2018 року, а до цього був заступником повпреда президента на Кавказі.

Володимир Базаров, який курує в уряді питання міського господарства, заробив за рік 3,5 млн, що трохи менше, ніж в 2017 році, коли його дохід склав 3,9 млн руб.

Найбільш "бідний" урядовець - Іван Кусов, заступник губернатора з соціальних питань. Його дохід за 2018 рік склав всього 1,7 млн ​​руб. Втім, в 2018 році він ще не був віце-губернатором, Кусов призначений на цю посаду тільки в січні 2019 року.

Таким чином, найбіднішим в уряді за підсумками минулого року можна вважати Дмитра Овсянникова, всі його заступники декларують більш високі доходи.

Декларацію "віце-губернатора" з питань безпеки Володимира Татарчука, не опублікували серед доходів інших членів уряду міста. У 2017 році чиновник заробив 6,6 млн руб, інформацію за 2018 рік журналісти поки не знайшли на сайті "уряду".

Нагадаємо, що "заступник голови уряду" анексованого Криму Михайло Селезньов подав у відставку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим