Лікувальне озеро Сакське постійно наповнюється каналізаційними нечистотами

З'ясовувалося, що до сих пір люди "лікувалися", приймаючи бруд з нечистотами

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Новини Криму".

У російському "уряді" Криму з подивом дізналися, що неочищені каналізаційні стоки продовжують потрапляти в лікувальне озеро міста Саки.

Відвідавши об'єкти водовідведення міста, російський "віце-прем'єр" Криму Юрій Гоцанюк і "міністр" ЖКГ РК Дмитро Черняєв помітили в Сакському озері неочищені стічні води.

Коментуючи побачене, Черняєв відзначив зусилля сакських комунальників останнім часом, але вважав їх недостатніми.

"Напірні колектори від головної КНС №8 до споруджуваних очисних споруд зношені і не справляються з обсягом стічних вод, який закачують нові насоси. Їх необхідно запроектувати і виконати будівельно-монтажні роботи. На це необхідно два-три роки. Тому для нас вимушене рішення - тимчасовий напірний колектор, протяжністю 3,4 км і вартістю дев'ять млн руб. Він виключить вихід неочищених стоків в лікувальне озеро до початку туристичного сезону", - зазначив Черняєв.

На сайті "МінЖКГ" Криму з'явилася інформація про те, що після огляду чиновниками місця скидів неочищених стоків прийнято рішення про спорудження тимчасового напірного колектора.

"Потрібно виключити вихід неочищених стічних вод в лікувальне озеро міста Саки", - з'явився запис на сторінці міністерства в Фейсбуці.

Про ситуацію було повідомлено Аксьонову, який доручив до початку туристичного сезону виключити викид неочищених стічних вод в лікувальне озеро і підготувати для цього технічне рішення.

Як відзначають користувачі "Фейсбуку" на сторінці "МінЖКГ" Криму, з'ясовувалося, що до сих пір люди "лікувалися", приймаючи бруд з нечистотами.

Крім того, повне припинення потрапляння стічних вод в озеро, навіть в найближчі три роки, не вирішує іншу проблему: вся санітарна зона навколо водойми забруднена побутовими і промисловими відходами. Як буде вирішено цю проблему, поки не ясно.

Нагадаємо, що в окупованому Криму лікувальні озера забруднили  фекальними водами.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook