Куркам насміх: "Гоблін" думає, що з окупованого Криму немає міжнародних рейсів не через санкції

Так званий глава російського уряду Криму Сергій Аксьонов вирішив, що "міжнародні рейси з аеропорту Сімферополя можуть запустити в найкоротші терміни після отримання відповідних заявок"

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Новини Криму".  

"Інфраструктура аеропорту готова до обслуговування міжнародних рейсів. Але займаються організацією таких рейсів авіакомпанії. На даний момент наш аеропорт не отримував заявок від авіакомпаній на здійснення міжнародних рейсів з Криму. Як тільки надійдуть подібні заявки, міжнародні рейси можуть бути відкриті в найкоротші терміни", - сказав він.

До 2014-го року з аеропорту Сімферополь виконувалося по кілька рейсів на день в далеке і близьке зарубіжжя, зокрема в Стамбул, Тель-Авів, Ташкент, Єреван, Франкфурт і ін. На даний момент, за даними міжнародних авіаційних властей, аеропорт офіційно закритий і жоден інший аеропорт поза Росією не прийме борт, що вилетів з окупованого Криму.

Будівництво нового аеровокзального комплексу аеропорту Сімферополь почалося в 2016 році. Він включає сучасний термінал для обслуговування 6,5 млн пасажирів на рік. Аеровокзал вартістю 32 млрд рублів побудували за 22 місяці, перший рейс він прийняв 16 квітня 2018 року. За рік роботи термінал обслужив 5,1 млн пасажирів.

Цього року рейси в аеропорт будуть здійснювати 15 авіакомпаній за 56 напрямками. В даний час з Сімферополя можна вилетіти в Москву, Сочі, Ростов-на-Дону, Санкт-Петербург, Єкатеринбург та інші міста на Росії.

Нагадаємо, що "Гоблін" боїться прямих виборів в окупованому Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим