Кримську "Лівадію" купив російський олігарх, пов'язаний з терористами "ДНР"

29 листопада окупанти провели аукціон, під час якого продали санаторій "Лівадія", що знаходиться в анексованому Криму

  • Крим
  • 30 листопада 2018 15:00

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на Facenews.

Покупцем став російських олігарх Костянтин Малофєєв. На конкурс заявилися всього два учасники. АТ "Санаторій Лівадія" і ВАТ "Курорт Лівадія". Обидва зареєстровані в Сімферополі. Кінцевим власником компанії є Костянтин Малофєєв — російський олігарх, голова ради директорів групи компаній "Царград", засновник однойменного телеканалу.

Продана не тільки низка земельних ділянок площею вище 26 тис. м.кв, але і все майно разом з декількома будівлями Лівадійського палацу. На території є три об'єкти культурної спадщини регіонального значення: "Пральня з кімнатою для праски, поч.ХХ ст.", "Малий службовий дім, поч.ХХ ст.", "Дім світський, ХІХ ст.". Їх також продають.

Санаторій Лівадія до окупації Криму належав Верховній Раді і підприємству українських профспілок "Укрпрофздравниця".

Малофєєва часто називають "православним олігархом". Його вважають одним з головних поплічників Путіна у вторгненні Росії на Донбас. Зокрема, один з колишніх "лідерів" так званої "ДНР" Ігор Гіркін-Стрєлков і "екс-прем'єр" цієї ж терористичної організації Олександр Бородай — люди, які працювали в стурктурах Малофєєва. Бородай, за словами самого олігарха, був його PR-консультантом, а Гіркін — був в одній з фірм начальником служби безпеки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим