Кримську "Лівадію" купив російський олігарх, пов'язаний з терористами "ДНР"
29 листопада окупанти провели аукціон, під час якого продали санаторій "Лівадія", що знаходиться в анексованому Криму
- Крим
-
30 листопада 2018 15:00
Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на Facenews.
Покупцем став російських олігарх Костянтин Малофєєв. На конкурс заявилися всього два учасники. АТ "Санаторій Лівадія" і ВАТ "Курорт Лівадія". Обидва зареєстровані в Сімферополі. Кінцевим власником компанії є Костянтин Малофєєв — російський олігарх, голова ради директорів групи компаній "Царград", засновник однойменного телеканалу.
Продана не тільки низка земельних ділянок площею вище 26 тис. м.кв, але і все майно разом з декількома будівлями Лівадійського палацу. На території є три об'єкти культурної спадщини регіонального значення: "Пральня з кімнатою для праски, поч.ХХ ст.", "Малий службовий дім, поч.ХХ ст.", "Дім світський, ХІХ ст.". Їх також продають.
Санаторій Лівадія до окупації Криму належав Верховній Раді і підприємству українських профспілок "Укрпрофздравниця".
Малофєєва часто називають "православним олігархом". Його вважають одним з головних поплічників Путіна у вторгненні Росії на Донбас. Зокрема, один з колишніх "лідерів" так званої "ДНР" Ігор Гіркін-Стрєлков і "екс-прем'єр" цієї ж терористичної організації Олександр Бородай — люди, які працювали в стурктурах Малофєєва. Бородай, за словами самого олігарха, був його PR-консультантом, а Гіркін — був в одній з фірм начальником служби безпеки.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:25 Подробиці збиття у Чорному морі російьких винищувачів дронами розповіли в ГУР
- 14:27У Криму окупанти змушують дітей брати участь у російських заходах до 9 травня
- 11:40Окупанти запускають з Криму "Іскандери" та "Онікси", — Плетенчук
- 22:19Росія готує щось влітку у Білорусі, - Зеленський
- 11:40В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у травні
- 20:50Зеленський: Україна не визнає юридично окупацію Криму росією, оскільки це суперечить Конституції
- 20:34 Переговори з рф можливі після припинення вогню, пропозицій щодо обміну територіями не було, - Зеленський
- 09:37Після закінчення "перемир’я" росіяни відновили повітряні удари з Криму
- 15:31У Криму водосховища заповнені менш ніж на 50%
- 15:55 Крим наш 2.0. Чому так активно почали говорити про визнання Криму російським
- 15:40Попри екологічні проблеми після розливу мазуту, у Криму планують відкрити майже 400 таборів відпочинку
- 21:42Кілька днів поспіль у Криму фіксують нові викиди мазуту
- 15:25 Курортний сезон у Криму: Чи мазут на пляжах дозволить розпочати відпочинок
- 21:40У березні український проєкт "Хочу найти" отримав рекордні 10 тисяч заявок про зниклих безвісти військових рф
- 20:49Азовське море під контролем росії переживає екоцид, - ЦПД
- 19:57Кабмін затвердив новий правопис кримськотатарської мови на основі латинки
- 14:31 У березні українські дрони знищили понад 77 тисяч ворожих цілей
- 21:51Окупанти у Керчі будують корабель, що має стати потужнішим за потоплену "москву" ФОТО
- 21:32Більше сотні мертвих дельфінів знайшли цьогоріч на узбережжі в Криму ФОТО