ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Маріонетці Путіна у Криму примарився референдум на Закарпатті

Самопроголошений "глава" уряду Криму Сергій Аксьонов огризнувся на заяву президента України Петра Порошенка на засіданні ПАРЕ в Страсбурзі

Depo.
12 жовтня 2017 17:00
ФОТО: depo.ua

"Гоблін" включив свою хвору уяву та написав полотно тексту у "Фейсбуці", передає Depo.Крим.

Зокрема, Аксьонов запропонував українському президенту провести референдуми на Закарпатті або на Буковині, назвав Україну "нещасною" і промарив про справжінсть результатів так званого "волевиявлення" кримчан на "референдумі під дулом автоматів" в березні 2014 року.

"У 2014 році за возз'єднання з Росією проголосували майже 97% наших земляків. По-моєму, навіть самий недалекий бандерівець вже повинен зрозуміти, що третього разу не буде", - вирішив і написав Аксьонов.

Фейсбучна "творчість" кремлівської маріонетки Аксьонова стала його відповіддю на слова президента України Петра Порошенка на сесії ПАРЄ у Страсбурзі про те, що він не проти референдуму в Криму, якщо півострів повернеться під суверенітет України.

"Неможливо провести референдум під дулами російських танків. Це – не референдум. Це не має жодного відношення до демократії. Крим має повернутися до України", - наголосив тоді у своєму виступі президент Порошенко.

Більше кримських новин читайте на Depo.Крим