"Кримняші" лякають власників АЗС бойкотом через стрімкий ріст цін на пальне

За тиждень в окупованому Криму вартість бензину та дизпалива збільшилася у середньому на 2%

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на РІА "Новий День".

Попередній моніторинг Кримстата за сім днів виявив зростання цін на 1,5%. Бензин марки АІ-92 подорожчав на 2,22%, марки АІ-95 і АІ-95 преміум - на 2,56%, марки АІ-98 - на 0,46%.

Ціни на дизельне паливо збільшилися на 2,05%. Вартість літру АІ-92 на АЗС в Сімферополі може сягати 46,9 рублів, АІ-95 і АІ-95 преміум - 49,9 рублів, АІ-98 - 54,99 рублів, дизельного палива - 48,9 рублів.

Тим часом, так і не дочекавшись ефекту від залякування і санкцій від антимонопольної служби, кримчани вирішили самі домогтися зниження вартості палива. Для цього вони обрали форму бойкоту, закликаючи через соціальні мережі інших водіїв не заправлятися на АЗС певної компанії. Кримчани впевнені, що якщо один з учасників ринку почне через це втрачати дохід, то буде змушений знизити ціни. На думку ініціаторів, зробить його більш привабливим для клієнтів, і змусить і інші компанії змінити вартість палива.

Високі ціни на бензин в Криму не раз ставали причиною для підконтрольних окупантам антимонопольників почати розгляд справ. В одному з випадків антимонопольна служба відстояла через суд рішення оштрафувати кримських нафтотрейдерів на 129 мільйонів рублів за картельну змову. Після чого компанії отримали нову справу за порушення закону про конкуренцію.

Нагадаємо, що ціни на бензин зросли ще після "виборів" Путіна.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook