В окупованому Криму подорожчав бензин

"Влада" анексованого півострова зібралася "вживати заходів", щоб припинити здорожчання бензину

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "КримІнформ".

"Міністерство палива та енергетики Криму" спільно з регіональним "управлінням" Федеральної антимонопольної служби (ФАС) почали вивчати причини подорожчання бензину на півострові для вжиття заходів щодо стабілізації ситуації.

"Ми спільно з УФАС розбираємося в ситуації, що склалася. Найближчим часом будуть вжиті заходи щодо стабілізації ситуації", - сказали в "Міністерстві".

Зафіксував зростання вартості бензину в Криму і Кримстат. За його даними, в перший тиждень квітня в Сімферополі вартість бензину АІ-92 зросла на 0,31% і склала 41,49-41,99 рублів, АІ-95 подорожчав на 0,34% до 43,49 рублів, а дизельне паливо стало дорожче на 0,23% до 43,89-44,29 рублів.

Раніше про подорожчання бензину в Криму повідомили користувачі соцмереж. Відзначається, що бензин подорожчав на заправках найбільших нафтотрейдерів Криму.

В кінці лютого повідомлялося, що "уряд" Криму і нафтотрейдери досягли угоди про зниження на півострові роздрібної ціни на паливо. Планувалося, що вартість бензину і дизельного палива в Криму буде планомірно знижуватися.

Тоді ж заявлялося, що в Криму є економічні передумови для зниження ціни на паливо, з чим погодилися і нафтотрейдери.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим