Кримчанин Чуприков заявив, що вкрав картину Куїнджі заради зустрічі з Путіним

Денис Чуприков, який зізнався в тому, що вкрав картину Архипа Куїнджі "Ай-Петрі. Крим" з Третьяковської галереї, заявив, що таким чином хотів попросити зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним 

32-річний Денис Чуприков, який зізнався в тому, що вкрав картину Архипа Куїнджі "Ай-Петрі. Крим" з Третьяковської галереї, заявив, що таким чином нібито хотів попросити зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним, передає Depo.Кропивницькийз посиланням нa "МК".

Чоловік пояснив, що своїм вчинком "хотів привернути до себе увагу". "Думав, вкраду, вранці поверну і під час повернення попрошу про зустріч з президентом". За словами, Чуприкова, він хотів поділитися з главою держави своїми ідеями "про те, як зробити життя в Росії краще".

"Я на сайті намагався записатися на прийом, і в Кремль приходив, мене там зустріли співробітники ФСО, записали мої дані і сказали, що все передадуть. Ви не думайте, я не божевільний, на обліку в ПДН не стояв. Хоча все це звучить дивно, погоджуся. Але у мене були деякі ідеї, я хотів їх донести", - розповів Чуприков.

Про які саме ідеї викрадач хотів проінформувати президента, він відповідати відмовився. Крім цього викрадач приніс вибачення за свій вчинок. "Я щиро каюся, прошу вибачення, хочу спокутувати провину. Готовий на будь-яку працю. Але тільки не саджайте мене, будь ласка", - сказав злочинець.

Нагадаємо, 28 січня у Москві під час виставки викрали картину легендарного маріупольського художника.

Згодом опубліковали відео камер спостереження, як у Москві з Третьяковської галереї незворушно винесли картину маріупольського художника Архіпа Куїнджи.

Викрадачем картини Куїнджі з "Третьяковки" виявився кримський бізнесмен.

Чоловік, якого підозрюють у викраденні картини "Ай-Петрі. Крим", не визнав свою провину.

Викрадену кримчанином картину Куїнджі "Ай-Петрі. Крим" передали Третьяковській галереї.

Фото: Наталія Губернаторова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook