Кримчани про відпочиваючих із Росії: "Це жадібні варвари", "шукають тільки халяву"

 Жителі окупованого Криму  скаржаться на російських туристів, бо ті жаліють  гроші на відпочинок

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на пости незадоволених кримчан, що з'явилися в групі "Євпаторія. Підслухано і підглянуто". Зокрема, одна з мешканок півострова назвала відпочиваючих "варварами".

"Останнім часом тільки й чую: "Ось у нас дешевше. А чому так дорого? Ні, це занадто". Економити на своїй дитину - ось, що занадто", - пише кримчанка. За її словами, в курортний сезон вона підробляє плетінням волосся, однак туристи зовсім не хочуть платити нормальні гроші за цю послугу. Жінка скаржиться, що за одну косичку вона просить всього 30 рублів, але навіть з такими сумами російські туристи розлучатися не готові. Інші жителі півострова погодилися з жінкою і навіть розповіли свої історії.

"Дорого ім. Мені теж ниття це набридло, у нас зарплати по 15 тисяч, і з цими цінами на зарплати ці та живемо цілий рік. Море поруч, а купався тільки три рази, і то ввечері", - пише один з користувачів. Інший підкреслює, що росіяни шукають в окупованому Криму "тільки халяву".

Є ще коментарі: "Байдуже косички, а ось вода по 30 руб - дорого, морозиво - по 35 руб. І ще кажуть: ми не жерти і пити приїхали, а в море купатися. Ось вони і купаються".

Нагадаємо, що в окупованому Криму загорівся автобус з росіянами.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим