Кремль з'ясував, що люди найбільше хочуть змінити "губернатора" в Севастополі

Проведені для Кремля закриті соцдослідження показали, що найбільший запит на зміну губернаторів є в Севастополі, Архангельської області, Комі і Інгушетії

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "РБК".

Найбільший запит населення на зміну губернаторів - в Севастополі, Архангельської області, Комі і Інгушетії. Це показали закриті соцопитування, проведені в березні для адміністрації президента, розповіли два близьких до Кремля джерела, знайомих з даними досліджень.

У ході досліджень також замірялися рівень довіри до губернаторів і ставлення до їх діяльності. Найменше бажання міняти мера - у москвичів.

Деякі з глав регіонів, чиї повноваження закінчувалися в нинішньому році і чия робота вивчалася, зараз вже відправлені у відставку. У десятку губернаторів,  за зміну яких висловилися найбільшу кількість жителів, увійшли Олексій Орлов (Калмикія, відправлений у відставку 20 березня 2019 року, повноваження закінчувалися в вересні 2019 року), Дмитро Овсянников (Севастополь), Ігор Орлов (Архангельська область), Сергій Гаплик (Комі), Юнус -Бек Євкуров (Інгушетія), Олександр Левінталь (Єврейська автономна область), Олександр Бердников (Республіка Алтай, відправлений у відставку 20 березня 2019 року), Юрій Берг (Оренбурзька область, відправлений у відставку 21 березня 2019 року), Сергій Морозов (Ульяновська область), Борис Дубровський (Челябінська область , відправлений у відставку 19 березня 2019 року).

Нагадаємо, що узбережжя Севастополя віддадуть окупантам для "забезпечення оборони і безпеки".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим