Крематорій для Ялти: Росія допоможе спалювати тіла померлих кримчан
В Ялті заявили про початок будівництва крематорію – першого такого об'єкта на території Кримського півострова
- Крим
-
5 липня 2017 15:12
Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Новини Криму".
За словами генерального директора Кримської національної меморіальної компанії, яка виступила інвестором, Михайла Ремеза, побудують крематорій, максимум за чотири місяці.
Під нього виділили землю на кладовищі "Іссари". Будівля являє собою металеву конструкцію, яку привезуть з Липецька і встановлять на бетонному фундаменті. Після закінчення будівельних робіт буде доставлено обладнання, яке відповідає всім необхідним вимогам. Інвестори наголошують на екологічній безпеці всіх процесів. Проект на спорудження крематорію в Ялті був представлений ще 11 років тому. Зараз його "реанімували" і дооформили.
У місті практично не залишилося місця для нових кладовищ. Вже давно "Іссару" ущільнюють, знімаючи асфальт з доріжок між могилами.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:41 У ГУР зняли цілий фільм про українську морські дрони, якими атакують цілі у Криму (ВІДЕО) Відео
- 15:20У Севастополі російський полковник застрелився, злякавшись повітряної тривоги
- 20:35 Єрмак задекларував готовність України сісти за стіл перемовин там, де буде Росія
- 12:25 Подробиці збиття у Чорному морі російьких винищувачів дронами розповіли в ГУР
- 14:27У Криму окупанти змушують дітей брати участь у російських заходах до 9 травня
- 11:40Окупанти запускають з Криму "Іскандери" та "Онікси", — Плетенчук
- 22:19Росія готує щось влітку у Білорусі, - Зеленський
- 11:40В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у травні
- 20:50Зеленський: Україна не визнає юридично окупацію Криму росією, оскільки це суперечить Конституції
- 20:34 Переговори з рф можливі після припинення вогню, пропозицій щодо обміну територіями не було, - Зеленський
- 09:37Після закінчення "перемир’я" росіяни відновили повітряні удари з Криму
- 15:31У Криму водосховища заповнені менш ніж на 50%
- 15:55 Крим наш 2.0. Чому так активно почали говорити про визнання Криму російським
- 15:40Попри екологічні проблеми після розливу мазуту, у Криму планують відкрити майже 400 таборів відпочинку
- 21:42Кілька днів поспіль у Криму фіксують нові викиди мазуту
- 15:25 Курортний сезон у Криму: Чи мазут на пляжах дозволить розпочати відпочинок
- 21:40У березні український проєкт "Хочу найти" отримав рекордні 10 тисяч заявок про зниклих безвісти військових рф
- 20:49Азовське море під контролем росії переживає екоцид, - ЦПД
- 19:57Кабмін затвердив новий правопис кримськотатарської мови на основі латинки