Кримські комуністи запросили в гості Кім Чен Ина

Депутат Сімферопольської міської ради від компартії Степан Кіскін написав відкритого листа керівнику Північної Кореї Кім Чен Ину, в якому запросив його відвідати окупований Крим

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "КримІнформ".

"Вельмишановний товариш Кім Чен Ин, дозвольте запросити вас відвідати Крим. Ми, кримчани, показали б вам кращі місця півострова, розповіли про славну історію нашого краю і особисто висловили б вам подяку за вашу вірну і тверду позицію, проявлену в повазі до кримчан", - сказано в листі лідеру КНДР. Окрім цього комуніст називає Крим "російським".

На думку кримського комуніста, народ КНДР "як ніхто розуміє жителів російського півострова" та пожалівся на санкції, називаючи тоталітарну державу розвиненою: "Ваш народ як ніхто інший розуміє кримчан, що означає жити в умовах зовнішніх санкцій, несправедливо ініційованих Заходом. Ви, як і ми, знаходите сили для розвитку".

"Добросусідські відносини між нашими країнами мають довгу історію. Визнання російського статусу Криму Корейською Народно-Демократичною Республікою є яскравим свідченням того, що ваша країна налаштована на підтримку добрих міждержавних відносин", - підкреслив Кискин.

Крім того, в своєму зверненні до лідера КНДР комуніст висловив надію на встановлення прямого залізничного і авіасполучення між Сімферополем і Пхеньяном.

Лист Кім Чен Ину депутат відправив послу КНДР на Росії Кім Хен Джуну з проханням, щоб дипломат передав його адресату.

Нагадаємо, що раніше Кіскін заявив про свій страх за долю пам'ятників Леніну в окупованому Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook