Холерний вібріон і бактерії, виявлені у воді в Криму, можуть викликати серйозні захворювання

Атоксічний холерний вібріон і коліформні бактерії, виявлені в кінці липня в воді поблизуокупованих Севастополя і Феодосії, хоч і не вважаються патогенними, але можуть викликати серйозні захворювання

Про це в ефірі Радіо "Крим.Реаліі" розповів начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан, передає Depo.Крим.

Експерт розповів, чим небезпечні знайдені біля берегів окупованого Криму бактерії.

"Ці мікроорганізми умовно патогенні і можуть викликати гострі кишкові інфекції. В першу чергу їх поява пов'язана з теплою порою року, по всьому світу реєструють перевищення. По-друге, це - необлаштовані прибережні зони з необладнаному зливової каналізацією", - пояснив експерт.

На його думку, в боротьбі з поширенням таких бактерій в море може допомогти тільки жорсткий контроль над несанкціонованими скидами в зливові каналізації.

В свою чергу, голова громадської організації "Курортний Крим" Олександр Бурдонов розповів, де в Криму, на його думку, найчистіша морська вода.

"Є такий курорт Канака, на схід від Алушти - там в балці, яка йде від моря, тільки пансіонати і немає приватного сектора. У всіх очисні є, так що в цьому плані море там, напевно, найчистіше", - сказав Бурдонов.

Нагадаємо, що в окупованому Севастополі закривають популярні пляжі через холеру.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook