Херсонський суд продовжив арешт кримського експосадовця "Чорноморнафтогазу"
Кримський "посадовець", якого підозрюють у державній зраді, перебуватиме під вартою до лютого
- Крим
-
29 грудня 2020 13:02

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на прокуратуру АРК.
У Херсонському міському суді розглянули клопотання прокуратури АРК 29 грудня. Суд вирішив продовжити термін тримання під вартою "посадовця" до 5 лютого 2021 року, з можливістю внесення застави у 21 мільйон гривень. "Чиновника" підозрюють у державній зраді.
Варто зазначити, що експосадовця "Чорноморнафтогазу" затримали у Херсонській області 9 листопада. Ним виявився Микола Федорян, який тривалий час працював у системі МВС України на території Криму. З 2012 року Федорян очолив транспортний відділ "Чорноморнафтогазу". У 2014 році посадовець перейшов на службу окупаційній "владі" Криму.
За даними українських правоохоронних органів посадовець надавав транспорт ФСБ Росії для незаконних обшуків і затримань кримських татар по політичній справі "Хізб ут-Тахрір".
Нагадаємо, що окупанти затримали громадянського журналіста у Криму.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим
Всі новини на одному каналі в Google News
- 14:35Вчергове окупанти провалили "курортний" сезон на ТОТ
- 13:33У Севастополі окупанти вводять нові сигнали тривоги
- 21:40По 15 років проведуть за гратами блогер Анатолій Шарій та ексочільник поліції Вінниччини Антон Шевцов за держзраду
- 18:15Експерт про третє ураження Кримського мосту: Спецоперації світового рівня для СБУ стають системою
- 16:05 СБУ втретє вразила Кримський міст завдяки унікальній підводній спецоперації Відео
- 09:55На залізничному шляху до окупованого Криму під Мелітополем підірвався військовий потяг росіян
- 22:33У Криму рф вивела військові гелікоптери на постійні чергування, – експерт
- 21:59Росія утримує українських полонених у щонайменше 300 закритих таборах
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 16:31У єдиній українськомовній школі окупованого Криму немає підручників українською, — правозахисниця
- 11:15Те, що стало можливим у 1944-му, повторилося у 2014-му, - Умєров
- 11:27Удар по рашистських складах у Криму: Що відомо
- 23:51 ЄС посилить 17-й пакет санкцій проти росії
- 08:37Окупанти стягують ППО до Криму, оголюючи інші напрямки, – Плетенчук
- 08:00 Зоолог Денис Вишневський про "транзитних" ведмедів, гігантських сомів та повернення людей до Чорнобильської зони
- 10:41 У ГУР зняли цілий фільм про українську морські дрони, якими атакують цілі у Криму (ВІДЕО) Відео
- 15:20У Севастополі російський полковник застрелився, злякавшись повітряної тривоги
- 20:35 Єрмак задекларував готовність України сісти за стіл перемовин там, де буде Росія
- 12:25 Подробиці збиття у Чорному морі російьких винищувачів дронами розповіли в ГУР