Керівництво підприємства з України допомагало окупантам будувати Кримський міст (ФОТО)

Керівники одного із українських підприємств із видобутку щебеню вирішили підзаробити та долучилися до фінансування російських окупантів у Криму

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на прес-службу СБ України.

СБУ встановила, що комерсанти видобували у кар'єрах, власником яких є громадянин Росії корисну копалину та реалізовували її одній російській компанії. Поставки були "скромними", всього двадцять вісім тисяч тонн.

Щебінь видобували без жодних дозвільних документів, а продукцію реалізовували компанії, яка є дочірньою структурою "ОАО "Мостожелезобетонконструкция". Саме тому ОАО, що виконувало частину робіт із будівництва "кримського мосту". Тобто, підприємство займалося прихованим пособництвом окупаційній адміністрації Криму шляхом міцнення" ділових зв'язків, а директор підприємства із видобутку щебеню про це нібито ні сном, ні духом не знав.

Наразі у межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 110-2 (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України) триває слідство для встановлення всіх "необізнаних" осіб у злочинній схемі та притягнення їх до відповідальності.

Нагадаємо, що прокуратура АРК спільно з Департаментом контррозвідки СБУ зафіксувала та припинила незаконний відбір та транспортування води до окупованого Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим