InformNapalm викрив ще один підрозділ, який залучали до окупації Криму (ФОТО)

66-ту бригаду в/ч 41600 зі Ставрополя, що входить до складу 49-ї загальновійськової армії Південного військового округу Росії, залучали до окупації Криму

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на Міжнародну розвідувальну спільноту InformNapalm.

Викрити ще один підрозділ російських окупантів вдалося завдяки знайденій сторінці соцмережі російського військовослужбовця Олександра Олександровича, який опублікував фото з медаллю за окупацію Криму.

"Медальку дали", – підписав фото Олександр. "За що медальку дали?", – запитують його. "За повернення Криму", – відповідає він.

Про відрядження в Крим Олександр писав такі статуси у розділі "замітки":

14.03.2014: Їду в Крим

27.03.2014: Ми відвоювали Крим

07.04.2014: Нагородили медаллю за звільнення Криму.

У фотоальбомі російського окупанта було знайдено фотографії, зроблені в Криму. Ось він на території, де дислокується Пересувний вузол зв'язку 744-го центру зв'язку Чорноморського флоту Росії (вч 40136, окупований Севастополь, Інженерна балка, 7), біля пам'ятника воїнам Зв'язокмортресту.

Ймовірно, саме тут розташувався окупаційний підрозділ 66-ї бригади управління під час анексії Криму.

В альбомі Олександра є фото літака Ан-30-100 на аеродромі Кіровське.

Біля цього літака вже фотографувалися, "спаливши" свою присутність в Криму та участь в анексії, російські військовики з 18-ї ОМСБр, 810-ї ОБрМП ЧФ, 34-ї ОМСБр(г) та 66-ї бригади управління. Це місце стало містичним для російських окупантів.

Сторінка соцмережі російського окупанта підписана лише ім'ям – Олександр Олександрович. Але у фотоальбомі було знайдено фото білетів на рейс Ставрополь-Краснодар на 25.06. 2014 р., у яких вказано ПІБ та паспортні дані.

Це білети додому після демобілізації, про що свідчать пункти відбуття і прибуття (Ставрополь – Краснодар), а також дата публікації фотографії білетів (24.06.2014) та статус "Дембель" від 25.06.2014.

На основі інформації, що вказана у білеті, а також іншої інформації з соціального профілю, встановлено персональні дані російського воєнного злочинця:

Мєшков Олександр Олександрович (рос. Мешков Александр Александрович), 01.05.1995 р. н., м. Слов'янськ-на-Кубані, Краснодарський край РФ, паспорт громадянина РФ 0309 231623.

Встановлюємо військову частину, в якій служив Мєшков і в складі якої брав участь в окупації Криму.

У списку своїх друзів Мєшков позначив як товариша по службі Раву Тугушева. В альбомі Тугушева знайдено групову фотографію, зроблену в розташуванні військової частини, по центру бачимо Мєшкова. Отже, вони справді служать в одній військовій частині.

Отже, Олександр Мешков проходив строкову службу в 66-й бригаді управління і в складі цього підрозділу брав участь в окупації Криму.

А наостанок публікуємо інформацію про ще одного російського терориста, якого виявили, вивчаючи коло друзів О. Мєшкова.

Мешканець Слов'янська-на-Кубані Станіслав Миколайович Заплєтін (рос. – Станислав Николаевич Заплетин), 30.04.1994 р.н. Входить до складу воєнізованої організації – 1-й Полтавський кошового атамана Сидора Білого полк Кубанського казачого війська. Проходив вишкіл у військово-польових таборах та зборах. Має на своїй сторінці фотоальбом під назвою "Україна 2014" з фотодоказами участі в окупації Криму. Нагороджений трьома нагородами за свій злочин, одна з нагород відомча міністерства оборони Росії.

Нагадаємо, що раніше спільнота оприлюднила імена ще десяти "зелених чоловічків" у чорних беретах, які захоплювали Крим.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook