InformNapalm довів, що 519-й дивізіон розвідувальних кораблів окупантів брав участь у захопленні Криму

Волонтери міжнародної спільноти InformNapalm зібрали докази щодо безпосередньої участі особового складу 519-го окремого дивізіону розвідувальних кораблів у військовій агресії проти України

InformNapalm довів, що 519-й дивізіон ро…

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на InformNapalm.

До цього часу у переліку підрозділів ЗС Росії та кораблів ЧФ Росії, причетних до захоплення Криму, оголошеному військовою прокуратурою України, відомості про це були відсутні.

Російський військовослужбовець Кащєєв Костянтин Костянтинович (рос. – Кащеев Константин Константинович) у своєму профілі соціальної мережі “ВКонтакті” опублікував фото медалі за окупацію Криму та нагородного посвідчення до неї.

На основі даних профілю російського воєнного злочинця К. Кащєєва встановлено: дата народження – 27.12.1992, Санкт-Петербург, Росія. Освіта: закінчив у 2013 році Національний дослідницький університет Вища школа економіки. Призваний на військову службу восени 2013 року.

Особистий номер військовослужбовця – ВЕ-300089. Служив у морській розвідці – на середньому розвідувальному кораблі “Лиман”. Цей корабель входив до складу 519-го окремого дивізіону розвідувальних кораблів ЧФ Росії, в/ч 53189, ППД – м. Севастополь, тимчасово окупований Крим.

У фотоальбомі Кащєєва є фото, зроблені на борту корабля “Лиман”. На наступному зображенні ідентифікація характерних елементів корабля.

Те, що служив Кащєєв саме на “Лимані”, також підтверджується інформацією з профілю його товариша по службі Владислава Муратова. Він вказав на своїй сторінці місце служби:

А у фотоальбомі Муратова є групові фотографії періоду служби, на яких впізнано Кащєєва:

До складу 519-го окремого дивізіону розвідувальних кораблів входять середні розвідувальні кораблі (СРК) “Іван Хурс”, “Приазов’я”, “Екватор“, “Кільдін”.

До складу дивізіону також входив середній розвідувальний корабель “Лиман”. Але 27 квітня 2017 року “Лиман” зіштовхнувся зі скотовозом Yozarsif-H, що йшов під прапором Республіки Того (Африка), і затонув. Згодом на його місце в дивізіон прибув корабель “Іван Хурс”.

Цікаво, що за кілька місяців до загибелі, у лютому 2017 року, СРК “Лиман” стежив за воєнно-морськими навчаннями НАТО “Морський щит” (Sea Shield) в Чорному морі. В навчаннях брала участь і Україна.

На форумах та в соціальних мережах можна знайти багато дотепних коментарів з приводу потоплення російського корабля-розвідника скотовозом.

Нагадаємо, у Британії заявили, що відновлять відносини з Росією, коли вона поважатиме суверенітет України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme