"Хочу влаштувати відмінний випускний": Хакери зламали сторінку керченського стрільця

У Мережу викладені кілька останніх листувань керченського стрілка - Владислава Рослякова, який влаштував криваву бійню в політехнічному коледжі

"Хочу влаштувати відмінний випускний": Х…

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "НТВ".

Інформацію в інтернет "злив" хакер під ніком qwertyKEK, якому вдалося отримати доступ до видаленої сторінці Рослякова в "ВКонтакте".

Керченський стрілець останнім часом був активний в соцмережах під ім'ям Анатолій Смирнов. Як розповів журналістам одногрупник стрілка, цим профілем Владислав користувався останнім часом.

Фотографій і записів в акаунті немає, зате багато підписок на групи, присвячених темам зброї, масового вбивства і військових конфліктів.

З особистих листувань вдалося дізнатися, що Росляков ненавидів свій коледж, а вчитися його там змушували батьки. Одному зі своїх співрозмовників Владислав скаржився на нерозуміння з боку однолітків, і писав, що замислюється про суїцид.

В одному з листувань вказана дивна, але тепер зрозуміла фраза – "Хочу влаштувати собі відмінний випускний".

Психологи, вивчивши профілі Рослякова в соцмережах, дійшли до висновку, що батьки Владислава Рослякова могли б запобігти трагедії, якби частіше спілкувалися з підлітком.

Про особисте життя Росляков не особливо поширювався, але, виходячи з листувань, хакер зробив висновок, що за кілька тижнів до масової стрілянини, Владислав познайомився з дівчиною. Вона також вчилася в тому коледжі. Щоб зберегти їй життя, Росляков призначив їй зустріч, але так і не прийшов у вказане місце.

Нагадаємо, що студент Керченського політехнічного коледжу Владислав Росляков, підозрюваний у скоєнні вбивства 20 людей, мав проблеми в спілкуванні з дівчатами та часто опинявся на "стільці ганьби".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook