"Гоблінці" кажуть, що про закриття "Кримського титану" не може бути і мови

"Спікер" російського парламенту окупованого Криму Володимир Константинов вважає неможливим припинення діяльності заводу "Кримський титан" в Армянську після хімічного викиду

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Новини Криму".

Константинов 17 вересня, в понеділок, був з робочою поїздкою на північі окупованого Криму, оглянув кислотонакопичувач, побував на заводі, зустрівся з колективом і його керівництвом.

"Ми за те, щоб зберегти в повному обсязі підприємство. Воно місто утворююче, загальна ємність інвестицій перевищує мільярд доларів, в разі його закриття його неможливо нічим замінити. Це буде колосальний удар по економіці Криму і перш за все Армянська, як мономіста. Ні про яке закриття не повинно бути й мови, все це провокаційні розмови", - сказав Константинов.

Підприємство, за словами "спікера" на вимогу Росприроднагляду займеться оперативним усуненням порушень в технологічному циклі і очищенням викидів і стоків. Константинов розповів про плани побудувати станцію нейтралізації кислотних стоків і систему очищення викидів в атмосферу, що відповідає європейським стандартам.

Нагадаємо, що у "Титані" заявили про руйнування дамби кислотонакопичувача з боку України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим