"Гоблін" вимагає зібрати податки з іноземців, які живуть і працюють в окупованому Криму

"Очільник" анексованого Криму Аксьонов зажадав посилити роботу зі збору податків з осіб, які не мають російського громадянства, але живуть і працюють на півострові

Як повідомляє прес-служба так званого голови російського уряду Криму Сергія Аксьонова, на зустрічі з керівником управління російської Федеральної податкової служби по Криму Романом Наздрачевим "Гоблін" визнав, що робота в цьому напрямку "ведеться важко", передає Depo.Крим.

Аксьонов заявив при цьому, що раз кримчани і російські громадяни "платять податки на території Криму, це стосується і громадян інших країн, які тут проживають і працюють".

"Давайте домовимося, що ви мені до 1 лютого представите всі пропозиції з ресурсопостачальних організацій в частині накладення мораторію на укладення договорів," - сказав він.

"Керівник" так званого управління російської податкової служби в Криму відзначив, що відомство посилить роботу в цьому напрямку.

"Якщо іноземна фізична особа має власність на території Криму і отримує з неї дохід, вона зобов'язана сплачувати ПДФО (російський податок на доходи фізичних осіб – Ред.) в казну Криму", - зазначив Наздрачев.

Нагадаємо, що "Гоблін" здуру зізнався, що псковські десантники допомогли окупувати Крим.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим