Європарламент підтримує створення групи для захисту кримських татар

Президент Європейського парламенту Мартін Шульц підтримує ідею тиску на Росію та створення групи для захисту кримських татар

Про це заявив Президент України Петро Порошенко після двосторонньої зустрічі в Мюнхені, пише Depo.Кіровоград з посиланням на його прес-службу.

Це питання український Президент порушив з огляду на грубе порушення прав людини в окупованому Криму. Водночас МЗС України висловило протест і закликало світ посилити тиск на Росію. Шульц відповів, що "права людини в Криму, особливо представників кримськотатарського народу, знаходяться під постійною увагою Європарламенту".

Президенти України та Європарламенту також обговорили безвізовий режим між ЄС та Україною. Мартін Шульц підтвердив цілковиту підтримку з боку ЄП запровадження безвізового режиму для українських громадян після виконання Україною всіх необхідних критеріїв.

Петро Порошенко та Мартін Шульц обговорили ситуацію на Донбасі. Сторони дійшли згоди, що санкції будуть продовжені, якщо Мінські домовленості не будуть виконуватись в повному обсязі.

Нагадаємо, ФСБ у четвер і п'ятницю провела обшуки у будинках кримських татар.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим