Естонському правозахисникові, який виступає за деокупацію Криму, заборонили в'їзд в Росію на 55 років

Одного з ініціаторів міжнародного "руху за звільнення Криму" російські прикордонники не пустили в Росію

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Фейсбук" естонського правозахисника, активіста міжнародного фіно-угорського руху Олівера Лооде.

Лооде, який очолює "Центр розвитку корінних народів URALIC", повинен був взяти участь в семінарі з фіно-угорських мов в місті Кингисепп в Ленінградській області (Росія).

Як написав Лооде в "Фейсбуці", на російському КПП "Івангород-Нарва "йому було пред'явлено повідомлення про заборону на в'їзд в Росію до 25 жовтня 2073 року.

За словами Лооде, у нього не викликає заперечень це рішення, тому що "Росія як суверенна країна сама визначає, кого вона впускає в свою країну, а кого ні, і на який термін". Однак його здивувала тривалість заборони на в'їзд - 55 років.

Як підрахував правозахисник, якщо він доживе до цього часу, то зможе в'їхати в Росію в 99 років. Як пише Лооде, заборона встановлена ​​за ініціативою Федеральної служби безпеки Росії на підставі закону, згідно з яким в'їзд іноземному громадянину може бути заборонений з метою забезпечення обороноздатності чи безпеки держави або громадського порядку.

Нагадаємо, що ФСБ закрила Крим для української журналістки на 10 років.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #Росія