До мурах по шкірі: Відомі польські акторки прочитали "Заповіт" Олега Сенцова

Відомі польські акторки Кароліна Грушка та Олена Леоненко-Главацька записали відеоролик, у якому прочитали мовою оригіналу оповідання "Заповіт" в'язня Кремля Олега Сенцова 

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на Culture.pl.

Оповідання починається словами "всі ми помремо" та продовжується роздумами про життя і смерть, якими їх бачить український режисер.

"Мені б не хотілося дожити до ста років... Я б хотів довше пожити "молодим" життям - ходити чи бігати, спати ночами чи ні", - читають акторки.

Раніше відомі актори Даніель Ольбрихський, Агата Кулеша та Анджей Северин прочитали оповідання Олега Сенцова "Бабуся" та "Собака".

Нагадаємо, за словами адвоката Сенцов почувається погано, у нього анемія і слабкий пульс.

Він також вважає, що Росія може допустити смерть Сенцова "на науку іншим".

Довідка: Українського режисера Олега Сенцова разом з активістом Олександром Кольченком затримали представники російських спецслужб в Криму в травні 2014 за обвинуваченням в організації терактів на півострові.

25 серпня 2015 року російський суд у Ростові-на-Дону засудив українського режисера з Криму Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у підготовці терактів у Криму, а ще одного українця Олександра Кольченка – до 10 років ув'язнення у виправній колонії суворого режиму.

14 травня Сенцов оголосив безстрокове голодування у російській в'язниці, вимагаючи відпустити всіх українців, утримуваних на Росії та анексованому Криму.

13 липня режисеру виповнилося 42 роки. У цей день його мати написала президенту РосіїВолодимиру Путіну листа з проханням про помилування сина.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим