"Це Сімферополь або Індія?": Салгир продовжує потопати в смітті (ФОТО)

"Все в жахливому стані ... нічого не змінюється, тільки міняються міністри і мери", - з'являються все нові фотографії гір сміття в руслі річки Салгир в самому центрі окупованого Сімферополя

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Новини Криму".

Російська влада міста сміття не прибирає, натомість постійно підвищуює цінову планку робіт з очищення головної кримської річки.

Столиця окупованого Криму давно завалена сміттям, але якщо раніше йшлося лише про віддалені спальні райони, то тепер гори побутових відходів можна зустріти і в самому центрі міста, в руслі річки Салгир.

Тема ця актуальна на багатьох сімферопольських пабліках. Одні засуджують місцеву владу за те, що "посадовці" нездатні впоратися з проблемою, інші закликають вийти на суботники і своїми силами очистити хоча б русло головної кримської річки.

Проблема сміття переслідує Сімферополь вже не один рік і стала приводом для низки чиновницьких відставок, але це не дає ефекту.

Городяни констатують: "Все в жахливому стані ... нічого не змінюється, тільки міняються міністри і мери".

Тим часом російська адміністрація Сімферополя підвищує ставки в грі на збільшення вартості робіт з очищення русел. Менш ніж за півроку вона виросла з 17 до 147 мільйонів рублів. В адміністрації міста відзначають, що це не остаточна вартість за очистку русел Великого і Малого Салгира, Слов'янки і ряду інших малих річок. очікується, що новий проект буде готовий в жовтні.

Нагадаємо, що велике місто в окупованому Криму перетворюється на сміттєзвалище.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Мітки: #сміття