Білорусь та Казахстан чемно "послали" товаровиробників Криму

Білорусь і Казахстан дипломатично відмовилися купувати товари з окупованого Криму

Про це повідомляє РІА Новини Крим, передає Depo.Крим з посиланням на "Новини Криму".

Через "складну геополітичну ситуацію" Білорусь і Казахстан не хочуть імпортувати товари, вироблені в окупованому Криму, заявив глава Торгово-промислової палати Росії Сергій Катирін. "Є проблема виходу на ринки збуту кримських товаровиробників, в тому числі на експорт. У світлі нестабільної політичної ситуації в багатьох країнах насторожено ставляться до реалізації продукції з маркуванням "Зроблено в Криму", зокрема, Казахстан і Білорусія відмовляються від закупівлі таких товарів", - заявив Катирін.

Він також поділився, як Росія "обходить" санкції. "На жаль, основні програми АТ "Російський експортний центр" (підтримка просування наших товарів на зовнішні ринки) в Криму не реалізуються. У зв'язку з цим з метою виходу на експорт і просування кримської продукції підприємства змушені реєструватися в інших регіонах", - зауважив глава ТПП.

У прес-службі "Російського експортного центру" повідомили, що до фінансових і нефінансових заходів підтримки РЕЦ мають рівнозначний доступ всі компанії на Росії та в окупованому нею Криму. "У тому числі компанії Криму отримують їх в повному обсязі. У Криму діє центр підтримки експорту", - заявили в РЕЦ.

Нагадаємо, що процес ухвалення рішення про санкції проти вісьмох росіян за агресію в районі Азовського моря був непростим через спротив Фінляндії і Італії, однак його вдалося подолати.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим