Астролог пророкує катастрофу Кримському мосту з масовою загибеллю людей

 Астролог дав лячний прогноз щодо Кримського моста

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Головред".

16 травня 2018 року відбулося відкриття Кримського (Керченської) моста, який дозволив налагодити автомобільне сполучення між Росією і анексованим Кримом.

Астролог Влад Росс в коментарі пояснив, чому Кримському мосту загрожує катастрофа.

"У цей день Сонце з'єдналося з самої диявольської зіркою, яка вважається "богом диявола" і називається Алголь. Найгірше, що можна придумати в період з'єднання Алголя і Сонця - це відкриття або презентацію чогось. Тим більше, небезпечної затією було відкриття важливого моста в такий день ", - зазначив астролог.

За його словами, ще більш несприятливим і небезпечним робить цей день той факт, що якраз 16 травня 2018 року Місяць був в з'єднанні з однією з зірок, що утворюють вісь катастроф - зіркою Альдебараном, теж диявольською зіркою (Антарес і Альдебаран утворюють вісь катастроф, розташовуючись на небі практично навпроти один одного; астрологи вважають, що під впливом осі катастроф активізуються події, причиною яких є помилкові або незаплановані дії людини, пов'язані з технікою, - Ред.). У цей день Меркурій (планета, керуюча шляхами і дорогами) був в з'єднанні з Ураном, який обіцяє раптові катастрофи, несподівані несприятливі події і раптові негативні структурні зміни. Всі поєднання планет і комбінації планет в день відкриття моста - гірше не придумаєш", - пояснив Росс.

Але найголовніша загроза, за словами астролога, яка закладена в зв'язку з неправильною датою відкриття Кримського моста - небезпека масової загибелі людей, оскільки до всього вище перерахованого планети ще й були в з'єднанні з Чорної Місяцем.

"Все це свідчить про те, що Керченському мосту катастрофи не уникнути. І перші негативні перетворення, руху вже почалися. Однак через дев'ять років існування цього моста, на циклі Чорної Місяця, дана конструкція може стати непридатною до експлуатації - по мосту просто неможливо стане пересуватися ", - сказав він.

Астролог також звернув увагу, що другий негативний цикл - 13 років існування Кримського моста, коли також можливі якісь несприятливі і несподівані події, пов'язані з ним.

"Інший негативний період почнеться, коли планети малого і великого нещастя - Плутон і Сатурн - з'єднаються, а це буде на 21-22-ий роки існування моста. На 22-ий рік існування цей міст може остаточно зруйнується, цей рік стане роком винесення вердикту цій споруді ", - заявив Росс.

"Так що Кримський міст і залишки ейфорії від "Кримнаша" вже не зможуть приносити додаткові бонуси російському лідерові Володимиру Путіну і підвищувати його рейтинг. Уран увійшов в сузір'я Тільця, а при такому положенні планет завжди відбувалося падіння Росії в тому чи іншому вигляді. Так що починається період хаосу в Росії ", - додав він.

Нагадаємо, що у Криму показали "кару небесну" для окупантського мосту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим