"Гоблін" і "Няша" готові постати перед українським судом

Обвинувачувані в державній зраді "глава" Криму Сергій Аксьонов, "спікер" Держради республіки Володимир Константинов і незаконний депутат Держдуми Наталя Поклонська готові дати свідчення в українському суді

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав адвокат Максим Могильницький, передає Depo.Крим.

"Ми передали до суду нотаріальні заяви Сергія Аксьонова, Володимира Константинова і Наталії Поклонської про готовність особисто брати участь в кримінальному процесі та давати показання про реальні події. Коли суддя дізнався про готовність наших клієнтів дати свідчення, він злякався і перевів засідання в закритий режим", - стверджує Могильницький.

За його словами, генеральна прокуратура України не допускає адвокатів до захисту у справі за звинуваченням у державній зраді Аксьонова, Константинова і Поклонської. "Від громадськості приховують сам факт розслідування. Слідство і суд допускають грубі порушення, які дискредитують позицію України. Створюється враження, що впливові особи не хочуть, щоб подробиці подій 2014 року в Криму стали надбанням громадськості", - написав Могильницький.

Він також підкреслив, що в якості доказів слідство використовує газети, відео з YouTube і чотирьох протоколів допиту. "Реальними доказами повинні бути показання Петра Порошенка, Віктора Януковича, Олександра Турчинова, Олега Махніцького, Арсена Авакова, Рефата Чубарова і інших безпосередніх учасників подій в Криму", - вважає Могильницький.

"У наших спільних інтересах зробити так, щоб слідство і суд пройшли максимально публічно, в рамках національного і міжнародного законодавства", - підсумував адвокат.

Правоохоронці почали порушувати і розслідувати кримінальні справи щодо депутатів і чиновників-зрадників після окупації Криму Росією у 2014 році.

Нагадаємо, 78 депутатам Верховної Ради АР Крим і 58 депутатам Севастопольської міської ради, які сприяли проведенню незаконного референдуму 16 березня 2014 року, повідомлено про підозру у державній зраді

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим