197 бригада десантних кораблів ЧФ окупантів брала участь в операції анексії Криму, - InformNapalm

Волонтери міжнародної спільноти InformNapalm знайшли фотодокази, які свідчать, що військовослужбовці зі складу 197-ї бригади десантних кораблів ЧФ Росії брали участь в операції захоплення Криму

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на портал InformNapalm.

На основі вивчення даних зі сторінки соцмережі “ВКонтакті” встановлено: дата народження 22.03.1995 р., що уродженець Казані Едуард Гаріфуллін служив на великому десантному кораблі (ВДК) "Микола Фільченков". Цей корабель входить до складу 197-ї бригади десантних кораблів ЧФ Росії, що базується в окупованому Севастополі (Україна, Крим), в/ч 72136.

Гаріфуллін опублікував не тільки фото нагороди, яку отримав за участь в операції захоплення Криму, а й нагородне посвідчення. Гаріфуллін опублікував не тільки фото нагороди, яку отримав за участь в операції захоплення Криму, а й нагородне посвідчення. Також в профілі Гаріфулліна знайдено фото, яке стало відправною точкою для подальшого розслідування. На ньому на кораблі троє моряків з медалями за окупацію Криму. На головному фото Гаріфуллін (в центрі) та двоє його товаришів по службі. Волонтери встановили їхні імена. Це Кирило Шустов та Кару Яманов. Обидва уродженці Росії та служили на тому ж кораблі.

Зараз до складу 197-ї БрДК входять великі десантні кораблі (ВДК) “Микола Фільченков”, “Орськ”, “Саратов”, “Азов”, “Новочеркаськ”, “Цезар Куніков”, “Ямал”. В останні роки на кількох кораблях бригади встановили новітні системи супутникового зв’язку “Центавр-НМ2С”, “Ауріга” і ”SAILOR 900 VSAT”.

 

Нагадаємо, раніше InformNapalm довів, що 519-й дивізіон розвідувальних кораблів окупантів брав участь у захопленні Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим