"Зниклий" капітан "Норда" з'явився в окупованому Криму

Капітан керченського судна "Норд" Володимир Горбенко, якого оголосили в розшук на материковій частині України, повернувся в анексований Росією Крим

Відеозапис інтерв'ю опублікував сайт "Комсомольська правда", передає Depo.Крим з посиланням на "Крим.Реалії".

За словами Горбенка, у нього "не було ніяких обмежень на повернення додому". Він стверджує, що "перетнув кордон за паспортом Росії".

При цьому капітан не називає пункт пропуску, через який виїхав до Криму. Горбенко сказав, що "ніяких законів не порушував, винним себе не відчуває". Капітан арештованого судна каже, що має намір займатися рибним промислом і далі.

Він сподівається, що російський уряд надасть екіпажу "Норду" допомогу в придбанні нового судна.

Правоохоронні органи України та Прокуратура АРК поки не коментували заяву Горбенка про повернення до Криму. 25 березня 2018 року Держприкордонслужба України затримала в акваторії Азовського моря риболовецьке судно з анексованого Криму під прапором Росії.

Прокуратура АРК порушила кримінальну виробництво за фактом виходу судна "Норд" із закритого Києвом порту анексованою Керчі, 30 березня 2018 року український суд заарештував судно.

Херсонський міський суд взяв під варту капітана судна Володимира Горбенка.

Пізніше за нього внесли заставу - 35 тис. 240 грн та звільнили з-під арешту, але заборонили відвідувати Крим.

30 січня поліція Мелітополя Запорізької області відкрила кримінальне провадження у зв'язку зі зникненням російського капітана судна "Норд" Володимира Горбенка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим