Жителям окупованого Севастополя закрили проїзд на черговий пляж

В'їзд на пляж по вулиці Челнокова, розташований поруч з новим пляжем "Адміральська лагуна", відтепер перекритий. Винних не знайдено

Про це повідомили городяни в соціальних мережах, передає Depo.Крим з посиланням на "Новини Криму".

"Дикий пляж з боку Молла. Хтось перекрив в'їзд купою землі. Може хтось в курсі в чому справа? Багато севастопольців відпочиває там з дітьми і сім'ями, а також гості міста. Ми проти того, щоб цей пляж став приватною територією і об'єктом рейдерів! І забудовників", - такий пост опублікував анонімний автор в групі "Чорний список Севастополь".

У коментарях до публікації думки розділилися: багато хто вважає цей захід правильним, і нагадують, що за парковку "ближче, ніж за 500 метрів від моря, накладається штраф".

"Правильно зробили, що закрили проїзд. До речі, в метрах 30 є заїзд. І цей заїзд розкатали за пару днів вже в пил. Набридли машини і цілі автопарки влітку на дикому пляжі з криками про собак без намордників і купами сміття після своїх бенкетів", - пише Ольга.

Під публікацією знайшлися і очевидці події. Один з користувачів соцмережі заявив, що все це справа рук "ДАІ і 3 вантажівок з землею", а засипали в'їзд через те, що якомусь "генералу не сподобалося, що на дикому пляжі багато машин і багать".

В "управлінні" МВС Росії по місту Севастополю повідомили, що відносини до перекриття пляжу вони не мають, і порадили звернутися до керівництва Гагарінського муніципального округу міста.

Однак "глава" Гагарінського муніципалітету Олексій Ярусов сказав, що це питання знаходиться не в їх зоні відповідальності, і вони до цього не причетні. Він повідомив, що за все, що відбувається з упорядкованими і дикими пляжами Севастополя несе відповідальність уряд міста.

"До нас це не стосується. У нашій зоні відповідальності тільки санітарний стан бухти Козачої, ми навіть за санітарний стан Гагарінського району не відповідаємо", - пояснив Олексій Ярусов.

Нагадаємо, що при окупантах пляжі Криму перетворились на пустку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим