Засуджений у Криму Володимир Балух відзначає день народження

У засуджених Росією до тюремних термінів українців Володимира Балуха і Романа Сущенко 8 лютого день народження, на їхню підтримку проведуть акції

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на Крим.Реалії.

Українському активісту з Криму Балуху сьогодні 48 років, журналісту Сущенку - 50. У день народження Володимира Балуха активісти "Кримської правозахисної групи" проведуть опівдіні на Майдані Незалежності в Києві акцію "Свободу Балуху".

Організатори повідомили, що на акції всі бажаючі зможуть написати листа засудженому. До ув'язненого журналістf Роману Сущенкf сьогодні спробує навідатися його громадський захисник Марк Фейгін, який напередодні прилетів до російського Кірова.

Агентство "Укрінформ", з яким співпрацював Сущенко, на своєму сайті пише, що проведе зустріч "День народження Романа Сущенка - журналіста, художника, політв'язня" з виставкою малюнків Сущенка та можливістю всім бажаючим підписати листівки для нього.

Раніше підконтрольний Кремлю "Верховний суд" Криму відмовив захисту українського активіста Володимира Балуха в перерахунку терміну його покарання. Підконтрольний Кремлю "Верховний суд" Криму засудив Балуха до 4 років і 11 місяців колонії і штрафу в розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (близько 4 тисяч гривень) за сукупністю двох кримінальних справ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим