Замість масок - методички: Аксьонов вийшов до розлючених жителів Армянська (ВІДЕО)

В окупованому Армянську не вистачає масок та респіраторів, які "влада" зобов'язана роздавати населенню на випадок надзвичайних ситуацій 

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Крим 24".

Люди вимушені самостійно купляти пов'язки та препарати. Марлеві пов'язки, абсорбуючі і антигістамінні препарати стали найпопулярнішими товарами в аптеках Армянська, де експерти зафіксували перевищення в повітрі шкідливих речовин, розповів завідувач однієї з аптек Олександр Куява.

"Як тільки посилюється кислота, відчувається присмак у роті. Починається наплив покупців. Сьогодні після 10:00 був якийсь посилений присмак, запах кислоти, тому люди пішли. Найчастіше ми радимо абсорбенти, препарати для печінки, щоб зменшити інтоксикацію на організм, і закликаємо не панікувати", - повідомив він.

Велика кількість людей в марлевих пов'язках перебуває на вулицях міста. Жителі Армянська розповідають про важкий кислотний запах. "Я вранці йшла на роботу, мало не задихнулася. Навіть вночі в квартирі чула кислоту, вставала, одягала маску", - поділилася одна з мешканок міста.

Металеві предмети в місті продовжують покриватися іржею, двері і стіни приміщень - невідомим нальотом. Деякі дерева в місті скинули листя.

До міста приїхав і так званий глава Криму Сергій Аксьонов. Він зустрівся зі знервованими жителями міста, закликав не панікувати та сказав, що "ніколи не бреше". Замість того, щоб роздати засоби захисту органів дихання, порадив читати методички на сайтах та по телебаченню.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим