Заарештованого в окупованому Криму активіста Бекірова, попри поганий стан, утримують в загальній камері

Українській омбудсмен отримала інформацію від адвоката кримськотатарського активіста Едема Бекірова

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Фейсбук" Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денисової.

Український омбудсмен повідомила , що Отримала інформацію від адвоката затриманого на в'їзді до окупованого Росією Криму окупантами-правоохоронцями кримського татарина Едема Бекірова. Не дивлячись на підтверджені діагнози та критичний стан здоров'я, його наразі утримують у загальній камері СІЗО.

"Адвокат повідомив, що має звернутися до керівництва ізолятора, у якому утримується Едем Бекіров з проханням перевести його підзахисного до медичної частини. Я також звернулася до Уповноваженого в РФ з прав людини Тетяни Москалькової та до радника президента Російської Федерації, Голови Ради при президентові РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини Михайла Федотова з проханням терміново посприяти у наданні кваліфікованої медичної допомоги Едему Бекірову. Перебування у СІЗО у такому критичному стані є небезпечним для його життя", - зазначила Денисова.

Нагадаємо, що у середу, 12 грудня, на в'їзді до окупованого Росією Криму з боку Чонгара затримали громадянина України, кримськотатарського активіста Едема Бекірова.

Під час засідання суду 13 грудня затриманому стало погано, йому викликали "швидку".

Кримськотатарському активісту Едему Бекірову, якого напередодні затримали російські силовики, закидають поширення і транспортування більш 10 кілограмів тротилу і 190 бойових патронів.

Адвокат заарештованого в окупованому Криму активіста Ервіна Бекірова Олексій Ладен вважає, що двомісячне утримання його підзахисного у "катівних" умовах Сімферопольського СІЗО може призвести до смерті.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим