Взагалі його не показуйте: Кримчани обурилися безглуздістю російського паспорта

Жителі окупованого Криму в мережі кажуть, що немає сенсу їздити з російським паспортом

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на блогера "Кримських бандерівець", що оприлюднив скріншот з коментарями в Twitter.

Жителі окупованого Росією Криму не можуть нормально поїхати в Україну і їм не дають шенгенську візу.

"Крим. Як писав ватнік на севастопольському форумі - " кому документи підправити, кому нові отримати, кому просто смак справжнього сирка згадати ", - написав він.

У пабліку "Феодосія підслухано" анонім написав: "Розкажіть, як з Феодосії дістатися до Києва? Як проходить паспортний контроль, якщо їхати автобусом? Чи потрібен російський паспорт на кордоні? А то кажуть, що на російській потрібен, а на українській можуть відібрати, як правильно зробити? Якщо хтось їздив на Україну, підкажіть, потрібно терміново поїхати, але боюся втратити паспорт Росії ".

Користувачі, які вже їздили в Україну пишуть, що це робити краще з українським паспортом.

"На Україну вам краще їхати з українським паспортом, а російський там взагалі не показуйте і не кажіть, що він у вас є, заберуть. Для них Крим - Україна, тому краще мовчіть. Хто займається автобусним сполученням, вам все пояснять", "Правильно . Тільки з українським "," На російському кордоні покажіть закордонний український, на українській теж можете за українським закордонним їхати. Російський взагалі не беріть", - прокоментували вони.

Деякі пишуть, що з простроченим впускають, але назад не випускають.

"На обох кордонах показувала тільки український паспорт, на російському кордоні зазвичай запитують, чи робили російський взагалі. Кажу, що робила, але з собою не брала. І все добре, пропускають вільно. Головне, щоб український не був прострочений ", бо "з простроченим впускають, але назад не випускають", - поділилися інформацією користувачі.

Нагадаємо, що у мережі поскаржилися на кримські паспорти та сказали, щоіз ними ''до ЄС не пустять''.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим